22-10-2021

Відомо, хто може очолити обласне бюро судмедекспертизи

Сьогодні відбулося два засідання окремої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади начальника КЗ «Обласне бюро судово-медичної експертизи» (голова комісії Ігор Ясенюк).

(Ігор Ясенюк)

На першому члени комісії розглядали  документи тих, хто виявив бажання очолити цей заклад. Свої заяви на участь у конкурсі подало три претенденти: Олександр Возняк, Віктор Крамар та В'ячеслав Ніконов, який нині є виконувачем обов'язків керівника цього закладу.

 Вивчивши документи, до участі у конкурсі було допущено лише двох кандидатів. Документи Віктора Крамара не відповідають встановленим постановою Кабінету Міністрів України №1094 вимогам для зайняття посади.

(Олександр Возняк)

На наступному засіданні конкурсна комісія проводила співбесіду з кандидатами та заслуховувала їхній переспективний план розвитку закладу. 

Обрання переможця відбувалося за результатами рейтингового голосування. Найбільшу кількість голосів – 5 «за» - набрав В'ячеслав Ніконов.

(Ніконов В'ячеслав)

Тепер рішення конкурсної комісії буде винесено на розгляд чергового пленарного засідання, яке відбудеться 12 листопада. Після чого голова обласної ради має підписати з ним контракт.