17-12-2019

Відбувся відкритий Кубок Рівненської області з футзалу серед спортсменів з вадами слуху та наслідками ДЦП

До Дня Святого Миколая Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради провів відкритий Кубок області з футзалу серед спортсменів з вадами слуху та наслідками ДЦП.

У спортивному залі Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП зібралися 63 спортсмени з 8 команд. Змагалися, зокрема, команда Рівненського регіонального центру «Інваспорт», Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів, Острозької спеціальної школи для дітей з вадами слуху, Клеванської спеціальної школи № 2 та команди спортсменів з вадами слуху з Волинської області.

У підсумку переможцями та призерами відкритого Кубку Рівненської області з футзалу серед чоловіків стали:

І місце – команда Рівне -1;

II місце – команда Волинської області;

III місце –  команда Рівне-2 (молодь до 21 року).

У змаганнях серед юнаків перемогу виборола команда РОДЮСШІ-1. Друге місце посіла команда Клеванської спеціальної школи № 2, на третьому місці опинилися спортсмени команди РОДЮСШІ-2.