20-10-2021

«Ветеранський простір» співпрацюватиме з Острозькою академією

Комунальний заклад обласної ради «Ветеранський простір» та Національний університет «Отрозька академія» підписали угоду про співпрацю. Першим спільним проєктом стала  сертифікатна програма «Соціальне менеджерство в середовищі ветеранів». Її розробили фахівці академії, а реалізовуватимуть за сприяння «Ветеранського простору» на території всієї Рівненської області.

Напередодні програму презентували у стінах університету за участі першого заступника Рівненської обласної ради Сергія Свисталюка, першого заступника голови облдержадміністрація, депутата обласної ради Сергія Подоліна, представників «Ветеранського простору» та науковців.

Програма «Соціальне менеджерство в середовищі ветеранів» створена як освітній проєкт для соціальних менеджерів, які опікуються питаннями, що виникають у ветеранів АТО/ООС та сімей загиблих. За ініціативи «Ветеранського простору» такі фахівці працюють в усіх 64 громадах Рівненщини.

Ця програма має допомогти соціальним менеджерам підвищувати свій професійний рівень. Це загалом 60 навчальних годин лекцій, семінарів та тренінгів, а також самостійної роботи, матеріали для якої готуватимуть науковці університету.

- Співпраця нашого комунального закладу та Острозької академії – це нові підходи в роботі «Ветеранського простору», які поєднують практичний досвід і наукове підґрунтя. Соціальні менеджери, які з’явилися в громадах цього року, потребують професійних знань та навичок, адже виконують дуже важливу соціальну місію. Тому, я переконаний, що наш комунальний заклад спільно з академією допоможуть цим фахівцям працювати на високому рівні та допомагати нашим ветеранам і їх родинам вирішувати наболілі питання, - наголосив Сергій Свисталюк.