16-07-2021

В Рівненській обласній раді стартують бюджетні слухання

19 та 20 липня під час засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків (голова  - Ігор Ясенюк) відбудуться перші бюджетні слухання.

Нагадаємо, депутати Рівненської обласної ради своїм рішенням №166 від 2 червня 2021 року «Про Бюджетний регламент Рівненської обласної ради» запровадили практику бюджетних слухань.

Це детальний аналіз бюджетних процесів на Рівненщині.

Як пояснив голова бюджетної комісії Ігор Ясенюк, такі слухання відбуватимуться, передовсім, для того, щоб оптимізувати роботу підприємств та закладів обласної комунальної власності, а це – лікарні, диспансери, спецшколи, соціальні інтернати, спортивні заклади тощо.

- Усі комунальні заклади та підприємства фінансуються за бюджетні гроші, тож наша задача спільно з розпорядниками коштів використовувати їх максимально ефективно.  В цьому і є мета бюджетних слухань,  - пояснив Ігор Ясенюк.

Сьогодні відбулося організаційне засідання за участю голови обласної ради Сергія Кондрачука, учасники якого обговорили деталі майбутніх слухань.

Зокрема, затвердили графік проведення засідань та перелік його учасників.

Важливо, що окрім керівників обласної ради та депутатів профільної комісії, в роботі слухань візьмуть участь керівники обласних комунальних закладів та підприємств, а також представники департаментів облдержадміністрації, які є розпорядниками коштів.

З графіком бюджетних слухань можна ознайомитися за посиланням:

https://ror.gov.ua/anonsy/19-20-lipnya-2021-roku-v-kab301-na-zasidanni-postiinoyi-komi-1626434892