26-05-2022

В облраді відкрили виставку робіт вихованців інклюзивно-ресурсних центрів Рівненщини

Виставка робіт вихованців інклюзивно-ресурсних центрів Рівненської області відтепер діє у холі обласної ради. Представлено на ній роботи учасників обласного конкурсу «Інклюзивно-ресурсний центр – територія доброти», який цьогоріч на Рівненщині відбувся вже вдруге.

Конкурс, у якому взяли участь вихованці  інклюзивно-ресурсних центрів Рівненської області, провели до Міжнародного дня захисту дітей.

Організували його Національна дитяча рада в Рівненській області та комунальний заклад «Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Рівненської обласної ради спільно з його Ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти. До участі також долучилися: управління Державної служби якості освіти в Рівненській області, департамент освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. ак. С. Дем’янчука».

Конкурсні роботи розпочали приймати ще до повномасштабного вторгнення. Однак тема конкурсу «Україна – це ми!» виявилася дуже вдало підібраною з огляду на нинішню ситуацію.

З 29 інклюзивно-ресурсних центрів Рівненської області цьогоріч до участі у конкурсі долучилися 24. Загалом надійшло понад 300 робіт у восьми номінаціях: «Есе», «Поезія», «Відео», «Живопис», «Графіка», «Комікс», «Прикладне мистецтво», «Лепбук».

Крім інклюзивно-ресурсних центрів до конкурсу також долучилися заклади загальної середньої освіти Рівненської області, де асистенти вчителів, асистенти дітей, соціальні педагоги чи практичні психологи залучили дітей з особливими освітніми потребами до участі.

Усі роботи, які представлені на виставці в облраді, можна придбати. Зібрані кошти буде спрямовано на лікування дитини з важкою формою перебігу епілепсії, якій невдовзі проводитимуть складну операцію.

Натомість усіх учасників та переможців конкурсу незабаром відзначать дипломами та призами від організаторів.