12-07-2022

В обласній раді відбувся черговий вебінар з актуальних питань

Про організацію фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств в умовах воєнного стану йшлося сьогодні під час чергового вебінару, який відбувся сьогодні в Рівненській обласній раді з ініціативи депутата Світлани Левицької. У вебінарі взяв участь перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, який привітав усіх спікерів та учасників та побажав плідної роботи.

Сотні переглядів попередніх вебінарів засвідчують, що матеріали, які подавали фахівці, є актуальними та корисними, зазначила Світлана Левицька. На нинішньому вебінарі ж спікери розповіли про ті зміни, які відбулися протягом останніх двох місяців.

Світлана Левицька проінформувала учасників про організацію праці працівників з урахуванням впливу зовнішніх факторів щодо їх діяльності. Зокрема йшлося про табелювання, особливості надання відпусток, організацію дистанційної роботи, зміни у кадрових документах та ін.

- Все залежить від вміння керівника зберегти колектив, раціонально побудувавши господарську діяльність в умовах воєнного стану, - зауважила спікер.

Аудитор ТОВ «Українська регіональна аудиторська компанія» Людмила Волошин зосередилася на особливостях надання благодійної допомоги в умовах війни. Йшлося як про юридичних, так і про фізичних осіб.

Натомість начальник відділу адміністрування ПДВ ГУ ДПС у Рівненській області Сергій Войно  проінформував про особливості  системи оподаткування суб’єктів господарювання – юридичних осіб, зосередившись на тих змінах, які в умовах воєнного стану відбулися у справлянні ПДВ.  

Головний державний інспектор сектору адміністрування єдиного внеску  ГУ ДПС у Рівненській області Ірина Ребекевша надала актуальну інформацію про деякі особливості звітності з єдиного соціального внеску.

Про можливості дистанційної взаємодії платників податків з органами ДПС розповіла начальник управління електронних сервісів ГУ ДПС у Рівненській області Ірина Клинова, продемонструвавши ті можливості, які нині доступні користувачам на порталі Державної податкової служби України.

Насамкінець податковий консультант Територіального відділення Асоціації платників податків в Рівненській області Валентина Михалишина представила огляд актуальних змін та роз’яснень податкового, іншого регуляторного законодавства стосовно діяльності підприємств.

Після завершення вебінару всі матеріали будуть надіслані учасникам. Також фахівці нададуть відповіді на актуальні запитання від слухачів.