21-01-2022

В обласній раді допомагають громадам вдосконалити роботу ЦНАПів

На сьогодні з 64 територіальних громад Рівненської області 25 не мають власних Центрів надання адміністративних послуг. Тому обласна влада продовжує працювати на розширенням цієї мережі та вдосконалювати систему та якість надання адмінпослуг жителям громад.

З цією метою відділ з питань розвитку громад та територій Рівненської обласної ради з ініціативи начальника відділу, голови профільної постійної комісії облради Олександра Дехтярчука проводить семінар-навчання. Учасники цього онлайн-заходу обговорять актуальні питання подальшого розвитку сфери надання адміністративних послуг. Серед них, зокрема, організація роботи віддалених робочих місць та реєстрація окремих послуг.

«В обласну раду надходить чимало звернень від громад щодо налагодження системи надання адміністративних послуг через мережу ЦНАПів. Внаслідок децентралізації громади отримали відповідні повноваження, а з ними  - і цілу низку питань. Тому ми ініціюємо такі навчання і залучаємо кращих фахівців, які допоможуть нашим громадам максимально швидко це зробити. Щоб з новими повноваженнями вони отримали не лише відповідальність, а й фахові знання», - пояснив Олександр Дехтярчук.

Для цього до участі в семінарі запросили професійних доповідачів. Зокрема, директорку Департаменту надання адміністративних послуг Київської міської ради (міськадміністрації) Наталію Шамрай, виконавчу директорку Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація» Інну Скляр, а також фахівців з питань державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України.

Від громад Рівненщини участь в семінарі беруть керівники та адміністратори ЦНАПів, представники відділів соцзахисту та керівники ТГ.