21-09-2022

Урвенський психоневрологічний інтернат будує нове відділення для підопічних

Сьогодні заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський та депутат Рівненської обласної ради Олександр Гомон відвідали нове відділення КЗ «Урвенський психоневрологічний інтернат», що знаходиться у селі Орлівка, Сарненського району. Нагадаємо, у зв'язку зі збільшенням чисельності підопічних ВПО, нещодавно в Орлівці відкрили додаткове відділення Урвеньского психоневрологічного інтернату. 

Депутати оглянули хід виконання будівельних робіт в новому корпусі, який передбачений на 200 підопічних.Також є бомбосховище площею 700 м2, в якому мають встановити 7 окремих санвузлів та умивальників.

«У психоневрологічному інтернаті на даний момент знаходиться 176 внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання необхідних послуг. Їх евакуювали з Камишівського та Покровського психоневрологічних інтернатів Донецької області. Всі вони мають інвалідність, частина з них – з вадами розумового розвитку, інші – з порушенням опорно-рухового апарату, більша частина з них - недієздатні. Після евакуації підопічні мали сильні психологічні розлади, але персонал зміг вміло облаштувати необхідні умови для адаптації.  Тож продовжуємо наполегливо працювати, забезпечувати усім необхідним потребуючих та щиро вірити у нашу майбутню Перемогу!» - зазначив Олексій Бучинський.

Після завершення огляду будівництва, Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.