25-05-2023

У «Ветеранському просторі» збільшиться кількість працівників, які надаватимуть соціальні послуги

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну у КЗ «Ветеранський простір» збільшилися цільова аудиторія надання соціальних послуг.

Так, Рівненська обласна рада 17 березня розширила повноваження закладу та затвердила зміни до Статуту. Зокрема, до категорій, які звертаються у «Ветеранський простір», додалися родини зниклих безвісти, тих, хто в полоні, а також значно збільшилася кількість захисників та захисниць, членів їх родин.

Щоб надавати якісно соціальні послуги для більшої кількості людей, до Рівненської обласної ради звернулася директорка КЗ «Ветеранський простір» Ольга Яковлєва з проханням збільшити кількість штатних одиниць.

Сьогодні це питання розглянули на засіданні постійної комісії з питань соціальної політики і соціального захисту населення (голова комісії Вікторія Опанасюк).

За словами провідного фахівця КЗ «Ветеранський простір» Наталії Федорченко, у Рівненській області на сьогодні вже мобілізовано понад 50 тис осіб.

- Роботи в закладі значно збільшується. До захисників та захисниць додаються й їх родини. Так, ми просимо розширити штатну чисельність закладу на 4 одиниці. Ці працівники будуть надавати інформаційну, методичну та консультативну допомогу, - додала Наталія Федорченко.

Члени комісії погодили це питання одноголосно.

Також депутати погодили внесення змін до штатного розпису КЗ «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю» та заслухали хід виконання рішення Рівненської обласної ради щодо реорганізації деяких комунальних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області у сфері соціального захисту.