28-01-2019

У Рівному відбувся обласний фестиваль з лижних гонок

Переможців визначали і за віковими категоріями. Серед дітей кращим став Рінат Паламарчук. Серед чоловіків у віковій групі 30-39 років найкращий результат показав Сергій Манько. Ярослав Чопей виграв у своїй віковій групі 40-49 років. Серед спортсменів-ветеранів 50-59 років найшвидшим виявився Павло Лавор. У віковій групі 60-69 років тріумфував Іван Давидюк. Цікавою вийшла боротьба серед ветеранів, яким уже за 70. Тут перше місце виборов костопільчанин Валерій Нестеренко. А найстаршим учасником змагань став 81-річний Іларій Січовий.

DSC_0217.JPG

Жінки також показали неабияку спортивну майстерність та наполегливо боролися за перемогу. Чемпіонами у свої вікових групах стали Ірина Сидорчук, Світлана Труш та Мирослава Філіпчук.

Переможці та призери лижних гонок отримали дипломи від комунального закладу “Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, а також призи від Відділення НОК України в Рівненській області.