07-02-2020

У Рівному відзначили п’яту річницю Закону України «Про пробацію»

Сьогодні відбувся урочистий захід з нагоди відзначення п’ятої річниці прийняття Закону України «Про пробацію».

Нагадаємо, що цей закон в Україні прийняли 5 лютого 2015 року. В дію він вступив 27 серпня того ж року.

На сьогоднішній день в Рівненській області працює 17 підрозділів у всіх районних центрах.

За словами працівників філії Державної установи «Центр пробації» в Рівненській області, їхня робота допомагає суб’єктам пробації працевлаштуватися, розвивати особистість, допомагають змінити їх світогляд на краще та залучають їх до здорового способу життя.

Під час вітання перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк відзначив, що згідно статистики повторно правопорушення здійснюють лише 1% засуджених.

«Я переконаний, що такий результат – ваша робота. За цей період часу ви встигли зробити дуже багато. Вітаю щиро з професійним святом. Здоров’я вам , мудрості та всіх гараздів», - наголосив Сергій Свисталюк.

За високі показники у службовій діяльності та підсумками роботи у 2019 році Почесною грамотою та відзнакою обласної ради він нагородив майора внутрішньої служби Надію Трусік, начальника Рівненського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та майора внутрішньої служби Олександра Сороку, старшого інспектора Сарненського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області.