03-03-2020

У Рівному відбувся літературний ігроленд «Що ти знаєш про Шевченка?»

Рівненська обласна бібліотека для молоді розпочала низку заходів до Шевченківських днів. З цієї нагоди відбувся інтерактивний захід "Літературний ігроленд Що ти знаєш про Шевченка?». До книгозбірні завітали учні рівненської школи № 10.

 

Ведуча розповіла школярам цікаві факти з біографії Кобзаря, після чого учнів розділили на групи. Учасники повинні були завершити слова з відомих віршів Шевченка. Або ж доповнити його тексти. Кожна команда набирала певну кількість балів. Переможця визначали серед тих, хто першим правильно завершував уривок того чи іншого твору. Організатори з приємністю відзначили, що школярі досить добре знають Шевченкову творчість.

 

Ще один формат, завдяки якому перевірили знання школярів, - це гра «Крокодил». Учні жестами чи мімікою зображали уривки поезій.

Дізналися школярі й про Шевченка-художника. Разом з ведучою серед репродукцій різних митців обирали саме копії Шевченкових картин. 

Цього тижня обласна бібліотека для молоді проведе ще кілька заходів, присвячених річниці народження Тараса Шевченка.

5 березня о 12.00 у приміщенні книгозбірні розпочнуться голосні читання «Тарасове слово звучатиме вічно».  О 13.10 для студентів Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП проведуть Шевченкові читання «Шевченкове слово-духовний код української нації». А в 14.00 в інформаційній зоні бібліотеки відбудеться флешбом «Шев4енко».