21-06-2022

У Рівненському облмуздрамтеатрі виступить театр і джазовий піаніст з Одеси

Наприкінці червня у нашому театрі відбудуться гастролі Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька .

Так, 27 червня о 19.00 концерт під назвою "Джазові роздуми за роялем" даватиме іменитий піаніст Вадим Бессараб. Він - один з небагатьох піаністів джазового жанру, який тривалий грає на роялі соло. Музикант вдало поєднує традиційний підхід з новітніми можливостями сучасної джазової мови, академічне вишукане звучання та етнічні настрої.

Артист приїде до Рівного разом з одеським театром. Його виступ буде благодійним, а глядацькі кошти підуть на потреби Збройних сил України.

Вартість благодійного внеску становить 100 грн. Квитки можна придбати в касі та у Волонтерському штабі драмтеатру.

Також 28 та 29 червня о 18.00 одеський театр презентує свою прем'єрну виставу "Саша, винеси сміття". Постановка відбудеться в новому сценічному форматі "Театр в укритті" – тобто під колом сцени. Це унікальна подія у Рівному, – стверджують організатори. Адже прем'єра вистави мала відбутися на сцені одеського театру. Однак через активні бойові дії на півдні України 29 квітня відбувся лише її закритий показ. Відтак у Рівному фактично відбудеться сценічна премєра постановки.

Вистава "Саша, винеси сміття" створена за п'єсою відомої лавреатки Премії Women In Arts (2020 р.) та Шевченківської премії (2022 р.) Наталки Ворожбит. Режисер - легендарний Максим Голенко, добре відомий рівнянам як постановник аншлагової вистави рівненського облмуздрамтеатру «Біла ворона».

Це постановка на одну дію про перемогу життя над смертю та больові фантоми війни. Як наголошують в театрі: історія, яка усім нам зараз дуже потрібна. А ще – це присвята ЗСУ.

Варто зауважити, що