06-07-2021

У Рівненській обласній раді мають намір посилити заходи безпеки

28 квітня у адміністративному приміщенні Рівненської обласної ради Служба безпеки України провела масштабні антитерористичні навчання. За результатами навчань Антитерористичний центр виявив низку недоліків у системі антитерористичного захисту будівлі, де працюють колективи РОР та ОДА.

Сьогодні за участі першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка та першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна відбулася робоча нарада з цього питання.

У ході засідання учасники обговорили найперші кроки для покращення протипожежних заходів, а також заходів безпеки.

Зокрема, планують розробити новий паспорт антитерористичної захищеності адмінбудівлі згідно з рекомендаціями Штабу Антитерористичного центру при СБУ, дієву пропускну систему для працівників та відвідувачів РОР та ОДА, встановити камери спостереження на входах та поверхах з виведенням зображення на монітор чергового зміни Національної гвардії України для фіксації чи документування можливих протиправних дій та обладнати усі приміщення сучасними системами протипожежного захисту.  

Сергій Свисталюк наголосив, що всі роботи необхідно розпочати в поточному році.

«До чергової сесії обласної ради необхідно мати розуміння, скільки буде коштувати проектно-кошторисна документація на проведення цих робіт, і починати усувати всі недоліки. Адже безпека людей має бути на першому місці», - додав перший заступник голови обласної ради.