04-03-2021

У рівненських манівців розпочався обласний етап конкурсу-захисту дослідницьких проєктів

У Рівненських манівців весна розпочалася з ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в Рівненській області.

Першими стартували юні філологи у секціях польської та французької мов, літературної творчості, української та зарубіжної літератур. А також  – юні лісознавці, селекціонери та генетики – усього 52 старшокласники.

(Аліна Вакуліч під час постерного захисту дослідницької роботи)

Першим серйозним випробуванням для усіх них став постерний захист. До цього відбулося заочне оцінювання наукових доробків юних манівців.

  • Постерний захист дослідницької роботи – це нова складова у програмі конкурсу, яка передбачає безпосереднє спілкування з журі у формі запитань-відповідей. Для кожної онлайн-зустрічі  виділено конкретний час. Тривалість включення – 25 хвилин (доповідь – 3 хвилини, 15 хвилин – запитання-відповіді, решта часу – на налаштування зв’язку), – розповідає директор ОКПНЗ «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради Олександр Андрєєв.

1 березня учасники у секціях польської та французької мов, літературної творчості і зарубіжної літератури взяли участь у науковій конференції, що є третьою складовою конкурсу.

(Дарина Гураль з Обласного наукового ліцею в м.Рівне Рівненської обласної ради зі своїм постером)

Учасники у секціях української літератури, лісознавства, селекції та генетики в рамках наукової конференції працювали 2 березня.

У цей же день розпочали свою роботу представники у секціях агрономії; ветеринарії та зоотехнії; економічної теорії та історії економічної думки; соціології; філософії; гідрології; кліматології та метеорології; інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту; технологій програмування; кібербезпеки; комп’ютерних систем та мереж.

За інформацією РМАНУМ