11-09-2023

У Дубенському геріатричному пансіонаті функціонуватиме транзитне відділення для дітей з інвалідністю

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань соціальної політики і соціального захисту населення (голова комісії Вікторія Опанасюк) депутати розглянули питання Про затвердження Положення КЗ «Дубенський геріатричний пансіонат».

Зокрема, відповідно до проєкту рішення в закладі функціонуватиме транзитне відділення для надання дітям з інвалідністю віком від 4 до 18 років соціальних послуг.

За словами заступника директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Тетяни Шевчук, у закладі можуть утворювати відділення або групи транзитного перебування з метою підготовки дітей до влаштування у сімейні форми виховання або до самостійного отримання соціальної послуги підтриманого проживання.

Відділення утворюватиметься для надання соціальних послуг не менше ніж 12, але не більше ніж 15 підопічних. Якщо підопічних, які потребують підготовки до автономного проживання або влаштування до сімейних форм виховання, менше ніж 12 осіб, у закладі буде сформована група транзитного перебування. Це питання депутати погодили одноголосно та рекомендували голові обласної ради винести його на розгляд чергової сесії.

Також члени комісії розглянули питання про затвердження передавального акта 6 комунальних закладів соціальної сфери.