07-02-2020

Тим, хто навчає вчителів навчати, виповнилося 80!

З нагоди 80-річчя Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у закладі відбулися ювілейні гостини. На святкування запросили всіх своїх партнерів. Привітали освітян також керівники міста та області.  

«Історія у 80 років – це дуже багато! За цей час наш інститут не лише сформував власні міцні традиції, заклад ще й динамічно розвивається. Тут відчувають зміни та прагнуть відповідати вимогам часу. Приємно, що саме на базі  РОІППО наші вчителі успішно здобувають нові знання та навички, які диктує освітянська реформа. Непросто навчати тих, хто сам покликаний вчити інших. Але фахівці інституту роблять це професійно», - наголосив голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук. До привітань приєднався і його перший заступник Сергій Свисталюк та колеги-депутати. 

 

За словами ректора інституту, депутата обласної ради Алли Черній, яка очолює постійну комісію з питань гуманітарної політики, щороку на базі закладу підвищують кваліфікацію 6,5 тис. педагогів. І не лише з Рівненщини. 

В інституті запроваджують нові методики навчання та розширюють коло співпраці. До партнерів РОІППО додалися об’єднані територіальні громади та громадські організації.

«Ми особливо пишаємося таким напрямком роботи як інклюзія. На базі нашого інституту відкрили методичний кабінет, який допомагає педагогам, котрі працюють з особливими дітками. А зовсім нещодавно ми поглибили цю роботу і відкрили Академію інклюзивного супроводу не лише для вчителів, а й для батьків таких дітей. Це абсолютно нова форма роботи!» - розповідає Алла Черній.

В інституті постійно відбуваються науково-практичні конференції, його фахівці проводять виїзні семінари та тренінги. 

За інноваційні підходи в підготовці педагогів колектив інституту отримав Почесну відзнаку Рівненської обласної ради, Почесними грамотами та подяками Олександр Данильчук нагородив працівників закладу.

Свої нагороди вручили також керівники міста та партнери РОІППО.

Окрім урочистостей, запрошені на ювілейні гостини мали нагоду взяти участь у челендж-шоу з локаціями, присвяченими темі педагогіки, оглянули методичний вернісаж на тему "Суспільно-гуманітарні предмети», провели квест «Родзинки інституту: шукай та знаходь!» та облаштували низку інших цікавих локацій.