22-09-2022

"Світло перемоги! Наші вдома!" - Андрій Карауш про повернення з полону військових з Рівненщини

Серед 215 звільнених полонених, які напередодні повернулися з полону, четверо - пов'язані з Рівненщиною.

Це уродженець смт Смига Дубенського району підполковник Віталій Данилевич, відома не лише в Україні, а й далеко за її межами Мар'яна Мамонова - також уродженка Дубенщини. Військовий медик потрапила до полону на 4 місяці вагітності. Минулими вихідними на підтримку захисниці в різних містах України та європейського континенту відбулися акції підтримки. 

Фото - ЧаРівне.info


Серед звільнених - рівнянин капітан Дмитро Козінський, а також  відомий своїми світлинами з "Азовсталі", студент НУ "Острозька академія" старший солдат Дмитро Козацький. 

Дмитро Козацький

Усі вона були взяті в полон навесні після оборони Маріуполя і "Азовсталі".

- Світло перемоги! Наші вдома! Україна доклала всіх зусиль, провела надважкі перемовини, довго і старанно продумувала і готувала обмін і повернула додому 215 наших воїнів! Серед них майбутня мама - капітан медичної служби, справжня Героїня Мар'яна Мамонова. Родом з Рівненщини як і підполковник Віталій Данилевич. А старший солдат Дмитро Козацький, чиї світлини з "Азовсталі" облетіли весь світ, - студент нашої Острозької академії. Житель Рівного і капітан Дмитро Козінський. Радіємо за кожного! Радіємо за їхні родини! Слава українським Героям! - наголосив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.