23-06-2022

Створи листівку – допоможи дітям, постраждалим від війни

В Україні розпочався Міжнародний конкурс дитячої листівки «Дітям світу – сонце й мир!». Він присвячений Всесвітньому дню дитини, який відзначається 20 листопада.

Стати учасниками конкурсу можуть школярі 1-11 класів. Все, що для цього необхідно, - підготувати малюнок-листівку форматом А-4 на тему миру.

Як зазначають організатори, у своїх роботах учасники можуть використовувати будь-які матеріали: папір, тканини, олівці, фарби, фломастери тощо. Техніка виконання також будь-яка.

Співорганізатором міжнародного конкурсу дитячої листівки є комунальний заклад обласної ради - Рівненська обласна бібліотека для дітей.

Тож до 1 жовтня 2022 року учасники з Рівненщини мають передати чи надіслати свої роботи на адресу бібліотеки: вул. С. Петлюри, 27, м. Рівне, 33028.

Листівки надсилаються з коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я, дата народження та клас, домашня адреса, електронна пошта, мобільний телефон свій та одного з батьків із зазначенням його імені.

Переможців відзначать дипломами та призами. А 100 кращих листівок увійдуть до альманаху «Дітям світу – сонце й мир!»

Варто зауважити, що за результатами конкурсу в Києві планується провести благодійний аукціон, на якому реалізовуватимуть листівки. Кошти від продажу спрямують на підтримку дітей, які постраждали від війни.

Положення про конкурс та детальні умови участі в ньому - за посиланням: http://surl.li/cdhkl