08-08-2022

Спортсмен з Рівного став чемпіоном світу з парканое

З 3 по 7 серпня в місті Галіфакс (Канада) відбувся чемпіонат світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

У складі збірної команди України участь у змаганнях брали рівненські спортсмени Микола Синюк та Наталія Лагутенко.

У фінальному заїзді у класі човнів KL2 Заслужений майстер спорту України Микола Синюк подолав дистанцію 200 метрів з часом 42,97 с, що майже на секунду швидше срібного призера чемпіонату великобританця Девіда Філліпсона. Так, наш спортсмен вже вдруге поспіль став чемпіоном світу з параканое.

Наталія Лагутенко змагалася на дистанції 200 метрів у двох класах човнів. У фінальному заїзді у класі човнів VL3 Наталія посіла 5 місце, а у класі човнів KL2 стала шостою.

Тренували спортсменів Заслужений тренер України Леонід Камлочук та головний тренер збірної команди України В’ячеслав Загреба.