21-11-2019

Сьогодні в Україні - День Гідності та Свободи

О 9.00 на майдані Магдебурзького права керівники Рівного та області поклали квіти до памятного знака «Загиблим за Україну». Упродовж дня по всій області вшановуватимуть пам’ять тих, хто віддав своє життя під час подій Революції Гідності та бойових дій на Сході України.

IMG_20191121_090104.jpg

Так на майдані Незалежності у Рівному триватиме тематична виставка світлин «Зима, що нас змінила».

Рівненська обласна бібліотека для молоді провела історико-патріотичну годину «Україна – країна нескорених» для студентської молоді ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі.

О 12.00 на вулиця 16 Липня біля дошки Пам’яті Героям Небесної Сотні та Героям, загиблим у зоні АТО відбулися меморіальні заходи, де усім присутні поіменно згадали рівнян, які віддали свої життя у боротьбі за гідність та свободу нашого народу. По тому світлу пам’ять великих українців вшанували хвилиною мовчання, після чого усі небайдужі поклали квіти до меморіального знаку.

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться захід: «Майдан: усна історія» (презентація історичних досліджень та спогадів учасників Революції Гідності), під час якого будуть представленні наукові дослідження про події Євромайдану, які започатковані Інститутом національної пам’яті, відеоспогади, що фіксують особистий досвід громадян, які були учасниками тих подій. На захід запрошені учасники Революція Гідності, вчителі, волонтери, добровольці.

IMG_20191121_102443.jpg

О 14.30 в Рівненській обласній універсальній бібліотеці розпочнеться тематичний захід «Сила нескорених».

О 16.00 на майдані Незалежності транслюватимуть відео-хроніку подій листопада 2013 - лютого 2014 років (в запису звучатиме «музика Майдану»).