10-09-2021

«Служити і захищати»: в Академії патрульної поліції – 15-й ювілейний випуск

На майдані Незалежності у Рівному сьогодні відбулася церемонія урочистого випуску слухачів Рівненської академії патрульної поліції. Чотири групи – а це 86 молодих людей - завершили первинну професійну підготовку поліцейського та вже готові з в найближчі дні заступати на перші чергування.

З урочистою подією слухачів ювілейного випуску привітали керівники Національної поліції в Рівненській області, Патрульної поліції в Рівненській області, а також представники влади та партнери з США та Канади.

Після урочистого шикування та прийняття присяги, випускникам Академії вручили жетони поліцейських.

Від депутатського корпусу Рівненської обласної ради вітальне слово поліцейським сказав перший заступник голови Сергій Свисталюк.

- Ми пишаємося, що на території Рівненщини маємо таку Академію! Це дуже відповідальна місія – готувати захисників закону та порядку для всієї України. Адже сьогодні на головному Майдані області свої поліцейські жетони отримають патрульні, які нестимуть службу в різних куточках нашої держави. Тож завжди пам’ятайте головні слова присяги: «Служити і захищати»! – наголосив Сергій Свисталюк.  

Під час урочистостей дипломами Академії відзначили кращого викладача та кращих випускників.

Успішної служби молодим поліцейським побажали також керівники комунальних закладів обласної ради, з якими не один рік співпрацює Академія. Це, зокрема, Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та Обласний центр служби крові, донорами якого неодноразово були слухачі Академії.

Окрему програму поліцейські організували і для маленьких рівнян. На майдані Незалежності діяли цікаві локації для школярів: виставка службової техніки, кілька ігрових зон. Діти повторювали правила дорожнього руху, вчили основні прийоми самооборони, з перших уст дізнавалися про роботу поліцейських.

Випускники 15-го випуску рівненської Академії патрульної поліції служитимуть на території Рівненської та 11 інших областей України.