01-07-2022

Слідчих привітали з професійним святом

Сьогодні, 1 липня в Україні відзначають День слідства – професійне свято працівників внутрішніх справ. Слідчий – професія інтелектуальна та потребує особливої ерудиції й професійних навичок. На цьому наголошували учасники урочистостей, які відбулися сьогодні з нагоди свята.

Привітав правоохоронців з професійним святом і перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк.

- Професіонали своєї справи заслуговують на повагу та вдячність. Тому щиро бажаю вам перемоги, здоров’я, злагоди у родинах! Нехай все у вас складається якнайкраще – і в особистому, і в професійному житті! – зазначив Сергій Свисталюк.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди  Дня слідства перший заступник голови обласної ради нагородив Почесними грамотами  обласної ради капітана поліції, заступника начальника слідчого відділення ВП №1 Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області Андрія Дулевича та капітана поліції, старшого слідчого відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого відділу Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області Вільгема Акопяна.

Подяки обласної ради за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди Дня слідства отримали майор поліції, начальник відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого відділу Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області Тарас Гутюк та капітан поліції, начальник відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого відділу Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області Олег Довбенко.