16-09-2021

Сергій Кондрачук взяв участь у Міжнародному економічному форумі

Голова обласної ради Сергій Кондрачук сьогодні взяв участь у роботі ХХ Міжнародного економічного форуму, який проходить у Львові.

Як зазначають організатори форуму, цей захід є найважливішою подією року у житті Західної України, оскільки дає змогу презентувати Україну як безпечну та привабливу територію для ведення бізнесу, а також провести дієвий діалог між владою та підприємцями, активізувати транскордонну співпрацю, залучити інвестиції тощо.

У межах форуму відбудеться низка панельних дискусій, крос-секторальних обговорень, воркшопів. Презентуватимуть у ході дійства і цікаві стартапи. Окрім того, заплановано проведення міжнародної конференції «Міжнародна технічна допомога як інструмент впливу на соціально-економічний розвиток громад».   

Серед іншого, метою форуму також є встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та закордонними діловими колами.

Форум триватиме протягом двох днів. У ньому беруть участь представники влади, бізнесу, дипломатичного корпусу, а також учасники від провідних міжнародних компаній та торгових місій з близько 20 країн світу.