02-09-2021

Сергій Кондрачук привітав нотаріусів з професійним святом

Сьогодні в Україні відзначають День нотаріату. З цієї нагоди голова обласної ради Сергій Кондрачук привітав нотаріусів з професійним святом.

- Професія нотаріуса для мене асоціюється з високою відповідальністю, чіткістю, законністю. Це фахівці, які постійно вдосконалюють свій професійний рівень, оперативно відстежують усі зміни в законодавстві. Тож щиро бажаю вам, шановні працівники нотаріату, миру, добра, здоров’я та здійснення усіх задумів! – зазначив голова обласної ради.

 

За вагомий особистий внесок в організацію діяльності органів нотаріату, багаторічну сумлінну й наполегливу працю, зразкове виконання обов’язків та з нагоди Дня нотаріату голова обласної ради вручив нотаріусам Почесні грамоти обласної ради. Нагороди отримали приватні нотаріуси Рівненського районного нотаріального округу Валентина Скоропад та Оксана Грабар, приватний нотаріус  Рівненського міського нотаріального округу Володимир Плетньов, а також завідувач Зарічненської районної державної нотаріальної контори Віра Герман.