12-08-2022

Сергій Кондрачук – більше не голова Рівненської обласної ради

До порядку денного нинішньої сесії увійшло питання про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови Рівненської обласної ради Кондрачука Сергія Юрійовича.

Нагадаємо, ініціаторами відповідного проєкту рішення стали кілька фракцій обласної ради: «Слуга народу», «За майбутнє», ВО «Батьківщина», «Сила і Честь».

В ході таємного голосування звільнення Сергія Кондрачука підтримали 42 депутати з 62 присутніх у залі. Один бюлетень виявився недійсним.

Про те, що не братимуть участі в голосуванні оголосили однопартійці Сергія Кондрачука з фракції "Європейська солідарність". Не взяли участь в голосуванні і депутати з фракції ВО «Свобода».

Нагадаємо, що Сергій Кондрачук обраний депутатом Рівненської обласної ради від політичної партії «Європейська солідарність». У грудні 2020 року на посаду голови його обрали 35 депутатів з фракцій «ЄС», «За майбутнє», «Радикальна партія Олега Ляшка» та ВО «Свобода», які, відповідно, сформували коаліцію. 

Варто зауважити, що після звільнення, Сергій Кондрачук залишається депутатом обласної ради від фракції «Європейська солідарність».

- Насамперед, хочу подякувати тим виборцям, які на місцевих виборах підтримали "Європейську солідарність" до обласної ради. Сподіваюся, ми їх не розчаруємо. Окремо дякую колегам з рідної фракції за конструктивну роботу. Дякую мешканцям Рівненщини, платникам податків, адже, не секрет, що саме завдяки ним обласна рада може працювати. Вдячний виконавчому апарату ради - професійному колективу, який завжди працює чітко та злагоджено, - зауважив у своєму виступі Сергій Кондрачук.

Він також наголосив, що найбільшим досягненням у своїй роботі - як голови - вважає те, що Рівненська обласна рада була суб'єктною. 

- Ми приймали рішення виключно в інтересах жителів Рівненщини. Ми є самостійними. Рада є самостійною. Сподіваюся, так буде і надалі, - наголосив Сергій Кондрачук.