20-06-2019

Рівненський аеропорт мають намір передати в концесію

Вчора на засіданні сесії обласної ради депутати проголосували за проект рішення «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з передачі в концесію цілісного майнового комплексу обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне».

Рішення зумовлене з метою залучення інвестицій в економіку регіону та ефективнішого використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненщини. Так, згідно документу буде створена комісія, до складу якої входитиме 12 осіб.

Зокрема, голова комісії – перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, секретар – начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради Юрій Нілабович та члени комісії: голова постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Віталій Бойко, заступник голови обласної ради Олексій Бучинський, перший заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Діана Гордійчук, член постійної комісії з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією Микола Драганчук, член постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Михайло Кириллов, начальник відділу Управління Служби Безпеки України в Рівненській області Сергій Косяк, голова постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури Микола Кучерук, начальник управління інфраструктури та промисловості облдержаадміністрації Федір Мисюра, директор обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне» Ігор Насинюк, заступник голови облдержаадміністрації Ігор Тимошенко.

За словами Сергія Свисталюка, дане положення передбачає тільки створення комісії.

«В її повноваження входить розроблення документації щодо умов конкурсу. Проте, всі рішення прийматиме не комісія, а депутатський конкурс», - сказав він.