15-02-2024

«Розминку від чемпіона» провели у Шпанівській громаді

Традиційно упродовж навчального року Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки відділення НОК України в Рівненській області організовують для школярів області зустрічі з успішними спортсменами. Цього разу «Розминка від чемпіона» завітала до Шпанівського ліцею.

Школярі мали нагоду познайомитись з успішною спортсменкою, гравчинею команди «Західний вогонь», майстром спорту України з софтболу Наталією Корнозевич .

Зустріч розпочалась з короткого знайомства та нагородження переможців конкурсу малюнків на спортивну тематику.

Далі спортсменка розповіла дітям про свій шлях у спорт, досягнення та здобутки.  Частину нагород із змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів Наталія привезла з собою. Чемпіонка відповіла на численні запитання учнів, адже, для більшості дітей це взагалі було перше знайомство із софтболом.

Після спілкування, Наталія Корнозевич провела з дітьми розминку та майстер-клас. Всі охочі могли спробувати себе у цьому виді спорту.  

Окрім того, організатори заходу провели вікторину на спортивну тематику. Учасникам за правильні відповіді вручили сувеніри. По завершенню - спілкування та фотограф сесія з чемпіонкою.