13-11-2020

«Розминка від чемпіона» в Бугаївській ОТГ

Свято спорту, здоров’я та активного способу життя відбулося в Сестрятинській ЗОШ І-ІІ ступенів, що в Бугаївській ОТГ Радивилівського району. В рамках обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона» до школярів завітала майстер спорту України з боротьби вільної та сумо Юлія Рейвах.

Під час зустрічі спортсменка розповіла дітям про свій шлях у спорті, особливості тренувань, участь у різних змаганнях та про свої досягнення.

Охочі також мали можливість взяти участь в інтелектуальній вікторині про Олімпійський рух в Україні,  успішних спортсменів-олімпійців.

Після цього чемпіонка провела для дітей розминку. Найсміливіші хлопці та дівчата спробували свої сили, вступивши в імпровізовані поєдинки з титулованою спортсменкою.

З нагоди «Розминки від чемпіона» у школі провели конкурс малюнків на спортивну тематику. Переможцям і призерам було вручили нагороди від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Наступний тур «Розминки від чемпіона» відбудеться в Постійненській ЗОШ І-ІІІ ступенів Деражненської ОТГ Костопільського району.