02-04-2024

Рівнян запрошують пройти безкоштовне обстеження 

Отримати консультацію терапевта, перевірити рівень глюкози в крові, пройти швидкий тест на вірусні гепатити В,С та ВІЛ, а також виміряти холестерин, артеріальний тиск та оксигенацію (рівень збагачення клітин киснем).

Такі послуги можна безкоштовно отримати під час акції, яка відбудеться 5 квітня в Територіальному сервісному центрі МВС №5641 за адресою: Рівне, вул. Київська 108-Б.

Її організовує Рівненський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, який відзначають 7 квітня.

Таку акцію комунальний заклад організовує не вперше саме в терцентрі  МВС. Досвід показує, що бажання обстежитися щоразу виявляє кілька сотень людей, здебільшого репродуктивного віку, які з різних причин не знаходять часу зробити це у медзакладах.

Довідково. Всесвітній день здоров'я (World Health Day) - це одна із восьми офіційних гломальних  кампаній Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), яка має за мету привернути увагу людей до проблем здоров'я. Цього дня під егідою ВООЗ пропагують фізичне, розумове та емоційне благополуччя.