08-10-2020

Рівненські студенти в проєкті НОК України #OlympicLab

         Проєкт #OlympicLab  Національного олімпійського комітету України завітав до Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України».

 На спортивному майданчику зібрались студенти та викладачі закладу, де вони зустрілися з заслуженим майстром спорту України, дворазовим чемпіоном та призером Паралімпійських ігор та володарем ще багатьох найвищих спортивних та державних нагород Ігорем Косенком, майстром спорту України міжнародного класу, чемпіоном Дефлімпійських ігор Василем Ажнюком та тренером з футболу Андрієм Сікальським.  

         Розпочалась зустріч з представлення почесних гостей Іваном Власиком - заступником директора комунального закладу «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю» Рівненської обласної ради.

         З метою проєкту #OlympicLab та змістом модуля «Олімпійські та людські цінності» присутніх ознайомив директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук.

         А далі розпочалось невимушене спілкування студентів та гостей щодо основних олімпійських цінностей: дружби, поваги та досконалості та їх місті в спортивній біографії спортсменів.

На прохання студентів та їх викладачів, відомі спортсмени провели з молодими футболістами розминку та міні-футбольний матч.

Активному спілкуванню студентів та гостей допомагала провідний фахівець по роботі зі спортсменами з вадами слуху Ольга Крот.