09-12-2019

Рівненські особливі спортсмени стали чемпіонами з плавання

З 4 по 6 грудня в місті Бровари відбувся відкритий чемпіонат Київської області з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку «Новорічні старти».

Рівненщину представляли вихованці КЗ «РОДЮСШІ» РОР Андрощук Назар, Базилюк Олег, Гудзало Богдан, Михасюк Костянтин, Пюро Володимир, Ткач Іван, Ярошик Юрій та представник м. Вараш Макаров Матвій.

Так, за результатами змагань спортсмени здобули такі місця:

Андрощук Назар серед спортсменів з вадами зору на дистанціях 50 м брас, 50 м батерфляй та 200 м комплексне плавання став чемпіоном та вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Базилюк Олег серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м брас виборов бронзову медаль, 50 м на спині – срібну медаль.

Гудзало Богдан серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанції 100 м на спині здобув бронзову медаль.

Михасюк Костянтин серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанції 50 м на спині виборов срібну нагороду та вперше виконав І спортивний розряд.

Пюро Володимир серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м брас виборов золоту нагороду, 50 м на спині – срібну нагороду, 100 м на спину – срібну нагороду.

Ткач Іван серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м брас, 50 м на спині та 200 м комплексним плаванням став виборов золоті нагороди та вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Ярошик Юрій серед спортсменів з вадами зору на дистанція 50 м вільний стиль, 100 м брас та 100 м батерфляй став чемпіоном.

Підготовку спортсменів до змагань здійснювала тренер-викладач КЗ «РОДЮСШІ» РОР заслужений тренер України Ольга Палюх.