11-05-2021

Рівненщина отримала 40 млн грн на проведення ЗНО та оргтехніку

Відповідну субвенцію з державного бюджету сьогодні погодили депутати обласної ради під час засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків (голова – Ігор Ясенюк). Участь в засіданні взяв також заступник голови обласної ради Олексій Бучинський. 

40,1 млн грн надійшли до бюджету Рівненської обласні на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 № 403, яка передбачає надання коштів місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з COVID–19  під час навчального процесу та належне забезпечення навчального процесу в період карантинних обмежень.

 

Йдеться про закупівлю необхідної кількості засобів захисту, зокрема, масок та дезінфекторів на загальну суму 844 тис грн для організації протиепідемічних заходів під час проведення  основної та додаткової сесій зовнішнього незалежного оцінювання.

За решту 39 млн 270 тис грн мають придбати ноутбуки для вчителів комунальних закладів загальної середньої освіти Рівненщини та їх філій для організації дистанційного навчання. Варто зауважити, що освоєння коштів субвенції на купівлю оргтехніки передбачає механізм співфінансування з місцевих бюджетів.

  

Нагадаємо, що основна сесія ЗНО розпочнеться 21 травня. На участь у зовнішньому незалежному оцінюванні на Рівненщині цьогоріч зареєструвалися 14 664 учасники.  

Крім того, під час засідання комісії депутати погодили проєкт розпорядження голови облдержадміністрації «Про міжбюджетні трансферти», відповідно до якого вносяться зміни до бюджету Рівненщини, а саме зростають видатки спецфонду на утримання та розвиток автомобільних доріг нашої області. Адже Рівненщина отримала відповідну субвенцію з державного бюджету в розмірі 78,5 млн грн. Таким чином загальна сума державної субвенції, на яку розраховує Рівненська область у 2021 році на поліпшення стану авторшляхів складає 544 млн грн.