17-07-2020

Проблемний садочок на Коновальця в Рівному отримає додаткове фінансування

Внесено зміни до переліку інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок коштів Державного фонду реконструкції та розвитку (ДФРР). Відповідне рішення прийняли на засіданні комісії, участь в якому взяв і перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк.

(Ігор Тимошенко та Сергій Свисталюк)

Необхідність скоригувати затверджений Кабінетом Міністрів перелік з’явилася у зв’язку з тим, що деякі об’єкти отримали інші джерела фінансування або ж додаткові кошти. А також, зважаючи на те, чи буде можливість до кінця року завершити роботи, а відтак освоїти кошти на тому чи іншому об’єкті.

Зокрема, з переліку виключили очисні споруди в м.Березне, адже їхню реконструкцію проводитимуть за кошти обласного бюджету, а саме з природоохоронного фонду. Нагадаємо, що вартість реконструкції очисних споруд в райцентрі становить 3,6 млн.грн.

З п’яти млн.грн. до 400 тис.грн. зменшили фінансування будівництва спортзалу ДЮСШ в м. Здолбунів, залишивши кошти на оформлення документації.

З чотирьох запланованих мільйонів гривень до двох зменшили фінансування робіт з реконструкції трибун та бігових доріжок стадіону «Колос» Костопільської ДЮСШ, оскільки 2 млн.грн. на цей об’єкт виділили з обласного бюджету.

Відкоригували також суму, яка була передбачена на будівництво ЗОШ І-ІІІ ст. в селі Цепцевичі Сарненського району. Замість запланованих 15 млн.грн. залишили 5 млн.грн. Як пояснив директор департаменту будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації Віталій Кардаш, виникла необхідність переглянути проектно-кошторисну документацію даного об’єкта, адже в чинній не враховані усі вимоги доступу до інклюзивної освіти. Також брали до уваги обсяг фінансування, який реально буде освоїти цьогоріч.

  

12 млн.грн. з 32 запланованих забрали з будівництва ДНЗ комбінованого типу (ясла-садок) по вул. Грушевського в м. Сарни, позаяк виникла необхідність відкоригувати проектно-кошторисну документацію об’єкта, пояснюють в департаменті.

На 2,7 млн.грн. зменшилася сума коштів ДФРР на будівництво дитсадка в Березному, адже Рівненська обласна рада виділила ці кошти з обласного бюджету. Нагадаємо, що цей об’єкт добудовують в рамках проєкту «Велике будівництво».

(ДНЗ в м. Березне)

У той же час, додаткових 11 млн.грн. планують спрямувати на початок робіт з будівництва такого проблемного об’єкта, як ДНЗ ясла-садок по вул. Коновальця у Рівному. Як повідомив Віталій Кардаш, проєктно-кошторисна документація готова, невдовзі буде оголошено тендер. Нагадаємо, що з  міського бюджету Рівного на цей об’єкт також виділили 8,5 млн.грн.

(ДНЗ на вул. Коновальця у Рівному - фото UA: Рівне)

Варто зауважити, що в переліку з’явилися нові об’єкти, які завдяки грошам ДФРР, планують увести в експлуатацію цьогоріч.  

Це, зокрема, реконструкція ДНЗ в с.Переброди Дубровицького району, на що спрямовуються 3,6 млн.грн.

Будівництво НВК в с.Бобрин Млинівського району – 3,5 млн.грн.

Реконструкція будівлі ЗОШ І-ІІІ ст. в с.Жобрин Рівненського району – 15 млн.грн.

Реконструкція будівлі Дубровицького НВК «Ліцей загальноосвітньої школи І-ІІ ст.» в м. Дубровиця. За понад 2 млн.грн. тут до кінця поточного року мають звести шатровий дах, оновити фасад будівлі, замінити вікна та двері, реконструювати систему опалення.