22-09-2021

Призери міжнародних змагань з Рівненщини отримають одноразові винагороди

На Рівненщині вже вкотре вітали спортсменів, які стали призерами міжнародних змагань та Паралімпіади.

В урочистостях взяли участь перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк та голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Ігор Ясенюк. Разом з першим заступником голови облдержадміністрації Сергієм Подоліним вони вручили спортсменам сертифікати на призначення одноразової грошової винагороди.

Такі винагороди отримають: срібний призер ХVІ літніх Паралімпійських ігор в Токіо-2020, чемпіон світу з параканое 2021 року Микола Синюк, бронзова призерка чемпіонату світу з параканое Наталія Лагутенко, а також тренер цих спортсменів - директор КЗ «Обласна школа вищої спортивної майстерності», тренер КЗ «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Леонід Камлочук. Також одноразову грошову винагороду отримає бронзова призерка чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное Олена Циганкова.

- Дуже імпонує, що серед нагороджених є представники наших комунальних закладів. Від себе особисто та депутатського корпусу обласної ради вітаю всіх спортсменів. Такі перемоги сприяють тому, щоб фінансові вливання у спорт були суттєвішими. Адже спорт – це не лише здоровий спосіб життя, а й візитівка Рівненщини, - зазначив Сергій Свисталюк.

Перший заступник голови облради також вручив Почесні грамоти обласної ради Наталії Лагутенко та її тренеру Леоніду Камлочуку.