09-09-2022

Премію Верховної Ради України може отримати Сергій Скоропляс

Рівненська обласна рада клопотатиме перед Комітетом Верховної Ради України з питань молоді і спорту про присудження Сергію Скороплясу Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

Таке рішення сьогодні прийняли депутати на пленарному засіданні.

За його кандидатуру проголосували 47 депутата. Зауважимо, що на цю премію також претендував секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук.

Сергій Скоропляс – очолює західний регіон ГО «Національна дитяча рада». З 2019 року працює директором приватного закладу «Дубенська гімназія «Премудрість». За час своєї громадської діяльності став засновником Національної дитячої ради, яка до теперішнього часу активно працює в регіоні. Має активну громадську позицію. З 2017 року – віце-президент Міжнародного благодійного фонду «МИР», з 2018 року – директор громадської спілки «Покликані перемагати».

Довідково: Премія заснована з 1 січня 2004 року. Щороку, як правило до 1 грудня, присуджується десять Премій, грошова частина яких становить двадцять п’ять прожиткових мінімумів. Премія присуджується Верховною Радою України особам - громадянам України віком до 35 років, молодіжним та, як виняток, дитячим громадським організаціям.