29-03-2023

Платники податків можуть сплачувати податки та збори через електронний кабінет

За ініціативи депутата Світлани Левицької в обласній раді сьогодні відбувся дванадцятий вебінар для керівників та працівників фінансово-економічних служб. Спікери розповіли про регулювання фінансово-господарської діяльності суб’єктів в умовах війни.

Начальник відділу інформаційної взаємодії ГУ ДПС в Рівненській області Ірина Матвійчук наголосила, що платники податків можуть сплачувати податки та збори через електронний кабінет на сайті Головного управління.

- Ми оновили інтерфейс, створили профіль платника з можливістю сформувати витяг. Також відновлено функціонування пошукового сервісу «Реєстр платників ПДВ». А для спрощення процедури декларування доходів для громадян запроваджений новий сервіс – предзаповнення декларації про майновий стан і доходи, - розповіла Ірина Матвійчук.

Під час вебінару ГДІ сектору адміністрування єдиного внеску ГУ ДПС у Рівненській області Ірина Ребекевша зосередилася на особливостях обчислення єдиного соціального внеску. Водночас начальник відділу адміністрування рентної плати, екологічного податку, місцевих податків і зборів юридичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області Тетяна Щебря проінформувала щодо особивостей справляння рентної плати, екологічного податку, місцевих податків і зборів.

Нагадаємо, згодом усі матеріалу вебінару будуть розміщені на сайті обласної ради.