10-12-2018

Перший заступник голови обласної ради ознайомився з роботою новоствореного Центру для безхатченків

Сьогодні перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк спільно з депутатом обласної ради Оксаною Лозовою та начальником департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Олексієм Шамаком ознайомилися з роботою КЗ «Рівненський обласний центр з надання соціальних послуг». Нагадаємо, що він відкрився 3 грудня у місті Рівному за адресою Жоліо Кюрі, 21.

Центр для безхатченків збудований за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку – 3770,284 тис. грн. та співфінансування з обласного бюджету – майже 2 млн. грн..

Притулок створений для осіб без постійного місця проживання. Він розрахований на 40 людей, в якому створенні всі умови для комфортного перебування. 

Зокрема, в Центрі є кімнати для чоловіків та жінок, кухня, маленька бібліотека, душові кімнати. Окрім того, безхатченки в закладі можуть отримати медичну допомогу, психологічну та правову. Також на території притулку розміщений центр обігріву, а у самому Центрі створили так званий «хостел».

«Це платні кімнати вартість яких становить 15 грн. за добу. Цілком символічна плата, але ми думаємо, що це стимулюватиме безхатченків знайти роботу», - зауважив директор закладу Валерій Стасюк.