21-10-2021

OlympicLab завітав у Шубківській ліцей

Вже понад три десятиліття, починаючи з далекого 1986 року, в селі Шубків Білокриницької територіальної громади, що на Рівненщині, проходять змагання з волейболу, які мають назву «Турнір поколінь».  Цей захід особливий ще й тим, що в 2015 році він занесений до Національного реєстру рекордів України, як найтриваліший аматорський волейбольний турнір.

Тому не випадково, що  в рамках проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab за напрямком «Олімпійські та людські цінності» до учнів Шубківського ліцею завітали члени збірної команди України з волейболу серед спортсменів з вадами слуху Владислав Саноцький, Микола Полюх, Дмитро Ажнюк. Представив та ознайомив зі здобутками гостей їх тренер - Олександр Шевчук.

Далі всі присутні переглянули короткометражні фільми, розроблені НОК України, про олімпійські та людські цінності: дружба, повага, рівність, сміливість, досконалість, завзятість та натхнення. Продовжилась зустріч невимушеним та досить активним спілкуванням учнів і гостей про олімпійські цінності в їх житті, яке далі перейшло у спортивну вікторину.

Окрім того, спортсмени провели показове тренування та майстер клас з гри у волейбол, до якого діти теж мали можливість долучитись. На завершення всі учасники дійства зробили на згадку спільне фото та отримали олімпійські  сувеніри.