13-11-2018

Олександр Данильчук привітав працівників сарненської ТРК «Полісся» з Днем працівників радіомовлення, телебачення та зв’язку

Голова обласної ради Олександр Данильчук сьогодні привітав працівників КП ТРК «Полісся», що у місті Сарни, з 10-річчям виходу в ефір духовно-просвітницького проекту «Дорога до храму». Також вручив Почесні грамоти та пам’ятні знаки до Дня радіомовлення, телебачення і зв'язку, який в Україні відзначають 16 листопада. З нагоди цих двох подій голова обласної ради став співрозмовником радіопрограми «Собори душ, діалоги».

IMG_20181113_105409.jpg  

- Символічно, що саме у Всесвітній день доброти ви відзначаєте ювілей виходу в ефір своєї духовно-просвітницької програми. Адже такі проекти покликані нести в люди прості християнські істини, такі як любов та повага до ближнього. Своїми передачами ви спонукаєте нас бути толерантними та об’єднуватися навколо добрих справ, - зауважив Олександр Данильчук в ефірі ТРК «Полісся».

IMG_20181113_105946.jpg

На думку Олександра Данильчука, міжконфесійний проект «Дорога до храму» підтримує об’єднавчу концепцію нещодавно започаткованих на Рівненщині молитовних сніданків, хоча, безумовно, має давнішу історію. У програмі «Собори душ, діалоги» беруть участь духовні лідери різних релігійних конфесій, авторитети громадської думки. Що, переконаний Олександр Данильчук, безумовно об’єднує громаду.

IMG_20181113_110019.jpg

З нагоди ювілейної програми, а також до Дня радіомовлення, телебачення і зв'язку голова ради нагородив Почесними грамотами та пам’ятними знаками редактора проекту «Дорога до храму» Олексія Лавора та координатора проекту «Дорога до храму» Миколу Богданця. Крім того, Олександр Данильчук передав працівникам ТРК «Полісся» почесні грамоти та пам’ятні знаки Рівненської облдержадміністрації, а саме - директору КП ТРК "Полісся" Вірі Шашук та керівнику благодійної місії "Братерство без кордонів", яка здійснює підтримку проекту "Дорога до храму", Володимиру Хомичу.

IMG_20181113_101441.jpg