30-10-2023

Обласну ДЮСШ осіб з інвалідністю продовжує очолювати Сергій Левчик

Сьогодні голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш підписав із ним контракт терміном на два роки.

Нагадаємо, 22 вересня на сесії обласної ради депутати більшістю голосів підтримали кандидатуру Сергія Левчика на посаду директора КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю», одночасно проголосувавши термін перебування на посаді.

Сергій Левчик очолює ДЮСШ упродовж 8 років.

Вихованці закладу здобувають високі нагороди. Цьогоріч на Кубку світу з пауерліфтингу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату спортсмени вибороли 9 медалей.

У фінальних змаганнях ХХХ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з футболу серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату (ДЦП) вихованці спортшколи стали чемпіонами, а спортсмени-волейболісти здобули бронзові нагороди.

На Спартакіаді з плавання серед осіб з порушеннями слуху юний спортсмен РОДЮСШОІ Ілля Ритов став дворазовим переможцем та срібним призером, встановивши рекорди Спартакіади та вперше виконавши норматив майстра спорту України.

Сергій Левчик є майстром спорту України з важкої атлетики, спортивним суддею Національної категорії з важкої атлетики, суддею Національної категорії пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та суддею Національної категорії з пауерліфтингу спортивної федерації незрячих спортсменів.