16-02-2021

Обласна рада готова стати "містком", який налагодить співпрацю між Нацполіцією та територіальними громадами Рівненщини

16 лютого відбулося розширене засідання колегії Головного управління Національної поліції в Рівненські області, на якому підсумували здобутки 2020 року та окреслили перспективи на поточний рік. Рівненську обласну раду на зустрічі представляв перший заступник голови Сергій Свисталюк.

Як зазначив начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський,  зусилля поліцейських передусім мають бути спрямовані на те, аби кожен житель області почувався захищеним. Наразі у створенні безпекового середовища показовим є проєкт «Поліцейський офіцер громади».  Сьогодні  у 24 ТГ правопорядок забезпечують 32 офіцери, яким у червні минулого року Голова Нацполіції Ігор Клименко вручив ключі від 23 нових службових автомобілів. Крім того, за словами Олексія Камишанського, до кінця 2021 року за сприяння органів місцевого самоврядування та територіальних громад щонайменше з десятьма громадами будуть укладені відповідні меморандуми про співпрацю.  

(Сергій Свисталюк)

Перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, зі свого боку, подякував працівникам Нацполіції Рівненщини за професійну роботу під час місцевих виборів у 2020 році та нагадав про ті якісні зміни, які важко не помітити в роботі правоохоронців.

«Ми маємо з вами чимало досягнень, про які тут вже було сказано: це і ситуаційний центр, і проєкт «Поліцейський офіцер громади», і відеоспостереження, яке встановили в багатьох ОТГ. Водночас, прекрасно розумію, що не всі ТГ можуть так одразу виділити кошти на новітнє відеоспостереження. Але це питання безпеки, тому в перспективі це потрібно буде робити», - зазначив Сергій Свисталюк. Він також наголосив, що обласна рада і надалі відкрита до співпраці та готова бути тим містком, який допоможе вибудувати ефективну роботу реорганізованих підрозділів поліції та новостворених територіальних громад.

Фото надане відділом комунікації ГУНП в Рівненській області