12-09-2022

Обласна лікарня прийняла на роботу переселенців та допомогла майже 68 тис осіб

За час повномасштабного вторгнення фахівці КП «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» проконсультували 67921 людину, з них 1469 – внутрішньо переміщені особи.  Госпіталізовано було 11938 пацієнтів, серед яких майже 500 осіб – переселенці.

- Ще в перші дні російської агресії адміністрацією Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка були проведені всі необхідні заходи для збереження колективу та закладу з метою забезпечення надання високоспеціалізованої медичної допомоги населенню області, пораненим військовослужбовцям і переселенцям, - розповів директор КП «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» Віктор Ткач.

За цей період на роботу було прийнято 56 внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, 38 лікарів, в тому числі 20 інтернів, 6 медичних сестер, 7 молодшого медичного персоналу та 5 інших спеціалістів.

У хірургічних центрах та відділеннях було прооперовано 4835 хворих, яким виконано 6395 оперативних втручань.

- Весь цей час ми перебуваємо у постійному напруженні, але шукаємо шляхи розвитку. Попри війну підвищуємо професійну компетентність медичних працівників, вдосконалюємо методики, розширюємо спектр надання медичних послуг, перепрофільовуємо і створюємо нові центри. Виклики сьогодення з одного боку - провокують тримати руку на пульсі подій одного дня, з іншого - закликають рухатися вперед і дивитися на кілька років у майбутнє. Тож продовжуємо наполегливо працювати і щиро вірити у нашу Перемогу, - наголосив Віктор Ткач.