13-09-2022

Обласна філармонія готує подарунок до Міжнародного дня музики

Саме 1 жовтня у Міжнародний день музики комунальний заклад обласної ради «Рівненська обласна філармонія» відкриє 84-й концертний сезон.

Артисти готують музичний подарунок своїм шанувальникам. А саме - вперше у Рівному звучатиме "Opera rustica" (Сільські сцени) Євгена Станковича, написана для сопрано, баритона і камерного оркестру – у виконанні Оксани Тарасенко (м.Київ), Володимира Шагая (м.Тернопіль), рівненського актора Корнія Демидюка та Академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії під диригуванням Олександра Тарасенка (м.Київ).

Як розповіли у філармонії, цей музичний твір є досконалим прикладом поєднання простої музики Євгена Станковича та фольклоризованих віршів Бориса Олійника. А доповнять музичне виконання проникливі монологи про первозданну красу української природи, самотність та любов найрідніших.

На сцені Зали камерної та органної музики також звучатиме Концерт №3 для фортепіано з оркестром Мирослава Скорика у виконанні Віталія Дворового (м.Львів) та оркестру обласної філармонії під диригуванням Софії Думіч (м.Львів).

Замовити квитки можна за посиланням:

https://organ.rv.ua/afisha/konczerty/

Бронювання квитків - за тел.: 067 750 13 59.