29-04-2022

Обласна бібліотека запрошує переселенців на курси комп'ютерної грамотності

Комунальний заклад обласної ради «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» (бібліотека на Лебединці) продовжує підтримувати переселенців в різний спосіб. Книгозбірня організовує різні заходи, щоб допомогти внутрішньо переміщеним особам пережити цей складний період.

Так, Школа цифрової грамотності для дорослих, яка діє в бібліотеці, продовжила набір на безкоштовні курси комп'ютерної грамотності для ВПО та людей віком 50+.

На навчання запрошують тих, хто має мінімальні знання або ж взагалі не вмієте користуватися комп'ютером. Навчальний процес проходитиме у невеликих групах, щоб було зручно засвоювати інформацію та відпрацьовувати практичні навички. Кожного учня забезпечують робочим місцем та окремим комп’ютером.

Як зазначають в бібліотеці, комп’ютерні курси для людей старшого віку є однією з найпопулярніших послуг. Щороку навчанням охоплюють більше 300 осіб.

Курс триває два місяці, заняття відбуваються двічі на тиждень.

Програма курсу складається з двох модулів, які розбиті на кілька тем. Зокрема, учасники курсу вивчають будову комп’ютера та його основних пристроїв, операційну систему Windows 7, працюють з файлами та папками, освоюють текстовий редактор Microsoft Word 2010.

Під час модулю «Базові цифрові навички» слухачі школи вчаться шукати інформацію в мережі Інтернет, вивчають роботу Google, вчаться спілкуватися в різних месенджерах (Skype та Viber), найпопулярніших соцмережах, а також користуватися електронною поштою.

Також освоюють онлайн-сервіси: медичну систему Helsi, онлайн-банкінг, інтернет-покупки, вчаться створювати особисті кабінети комунальних служб, вивчають сервіси бронювання та придбання квитків на автобус та потяг, ознайомлюються з платформою цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» тощо.

В рамках "Школи цифрової грамотнсоті для дорослих" також відбуваються індивідуальні заняття, де слухачі вчаться користуватися смартфоном.

Ознайомитися з програмою курсу комп’ютерної грамотності для ВПО та людей 50+, а також іншими курсами, які проводять в бібліотеці на Лебединці, можна за посиланням: http://libr.rv.ua/.../132-kursi.../cifrovoi-gramotnosti/.

Записатися на навчання можна за номерами телефонів: +38 (067) 360-74-27, (0362) 63-57-49.