21-01-2020

Нові Центри з надання адмінпослуг запрацюють на Рівненщині

Бугринська, Крупецька, Малинська, Шпанівська ОТГ, а також  райцентри Гоща і Корець потрапили до переліку 125 громад, які стали партнерами Програми «U-LEAD з Європою» з питань покращення якості та надання адміністративних послуг. Про це повідомляє Рівненський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

Навесні минулого року було оголошено четвертий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Спеціальна комісія проаналізувала 179 заявок з усіх регіонів України. Для подальшого аналізу відібрали 150. Експерти відвідали кожну громаду, за результатами візитів розробили та затвердили 125 технічних завдань на створення чи модернізацію ЦНАП, із розподілом зобов’язань між Програмою та громадою.
За Перспективним планом формування мережі центрів надання адміністративних послуг, який затвердили у Рівненській ОДА, заплановано створення 43 ЦНАП в адміністративно-територіальних одиницях області. Ключовим у відборі  є географічна доступність та максимальна наближеність послуг до жителів. 

У той же час, ефективним інструментом надання адміністративних послуг є заключення договорів Міжмуніципального співробітництва між громадами.  Прикладом можуть стати чинні договори між Привільненською та Тараканівською ОТГ, Бабинською та Бугринською ОТГ, які передбачають утворення віддаленого робочого місця адміністратора Привільненського ЦНАП в Тараканівській громаді, Бугринського ЦНАП в Бабинській ОТГ.

Нагадаємо, що за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» минулого року повноцінно запрацювали Центри з надання адмінпослуг в Острожецькій та Козинській сільських ОТГ.