01-09-2021

Навчальний рік стартував: для учнів обласного наукового ліцею пролунав «перший дзвоник»

 

Сьогодні в Обласному науковому ліцеї м. Рівне відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Святкова лінійка розпочалася з Гімну України та вітання директорки ліцею Наталії Сосюк.

Вона закликала ліцеїстів не хвилюватися і пообіцяла в усьому допомагати.

«У нас є стільки сили! Не переживайте. Ми допоможемо, ми підставимо плечі, ми підставимо вам наші крила, ми допоможемо вам словом і наукою, ми допоможемо, коли треба матеріально, або ж просто порадою. Не закривайтеся в собі, спілкуйтеся і повірте, все буде добре!», - сказала Наталія Сосюк.

 

Привітати педагогів, учнів та батьків з новим навчальним роком завітали перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, депутати обласної ради Роман Стасюк та Світлана Богатирчук-Кривко.

«Сердечно вітаю з Днем знань. Другий рік поспіль ви – найкращий заклад не тільки Рівного, але й усієї області. За цим стоїть титанічна праця всього колективу. Я щиро бажаю показати ще кращі успіхи. Здоров’я міцного педагогам, батькам та ліцеїстам, успіхів, гарного навчального року. Ви – найкращі!», - з вітальним словом виступив Сергій Свисталюк.

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі Рівненщини він нагородив Почесною грамотою та пам’ятним знаком обласної ради вчителя математики Олену Шаму та вчителя англійської мови Оксану Боярчук. Саме вони навчали дітей, які цього року здали ЗНО на 200 балів.

Зауважимо, що Обласний науковий ліцей у 2021 році очолив рейтинг найкращих шкіл Рівного, а в загальноукраїнському рейтингу ліцей посів 42 місце. Оцінювали заклади на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл. За словами Наталії Сосюк, цього року ліцей піднявся на сходинку вище.

Урочистості закінчилися святковим танцем одинадцятикласників.