09-02-2024

«Наша спортивна гордість»: у Рівному відзначили кращих спортсменів

Сьогодні відбулося урочисте відзначення найкращих спортсменів за підсумками спортивного сезону 2023 року різних видів спорту осіб з інвалідністю. Захід проходив у КЗ «Рівненський регіональний центр фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Привітати та нагородити спортивну гордість Рівненщини завітали представники обласної влади. Зокрема, заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян та начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Віталій Ліпський та директор департаменту соціальної політики ОДА Роза Слободенюк.

«Ваші досягнення у спорті – великий приклад волі, непохитної віри у себе та важкої праці. Ви справжні чемпіони, і ваша наполеглива робота надихає нас усіх. 2024 рік – це період Олімпійських ігор, а саме ви будете послами України на параолімпійських іграх в Парижі. Щиро вітаю вас з неймовірними здобутками та бажаю в новому році ще більше перемог та незабутніх моментів на шляху до успіху!» - зазначив Олексій Бучинський.

У 2023 році спортсмени отримали 226 нагород - з них 96 відзнак на міжнародних та 130 на національних спортивних змаганнях. Також спортсмени встановили 12 рекордів світу та 12 рекордів України з пауерліфтингу та з жиму лежачи, та один рекорд Європи з метання спису.