23-06-2023

Нагородили переможців обласної Спартакіади серед місцевих депутатів

Змагання традиційно проводяться серед депутатів обласної, районних, сільських, селищних та міських рад. Учасниками цьогорічної спартакіади стали 250 місцевих обранців з 14 рад області.

Змагалися у 5 видах спорту: футзалі, настільному тенісі, шахах, шашках та волейболі.

Переможців визначали в особистому заліку - за найбільшою сумою набраних очок, та в командній першості - за сумою одного кращого результату серед чоловіків та жінок.

Кращих депутатів-спортсменів Рівненщини за підсумками Спартакіади-2023 нагородили на початку пленарного засідання сесії.

Так, переможцем Спартакіади стала команда Рівненської обласної ради з результатом у 267 балів.

На 5 балів поступилися срібні призери – команда Рокитнівської селищної ради.

За третє місце в загальнокомандному заліку кубок та диплом вручили Рівненській районній раді (161 бал).

Першими депутати обласної ради, а саме заступник голови Віталій Ундір та депутатка Руслана Конощук, стали і в настільному тенісі.

Кращою у футзалі та у волейболі стала команда Рокитнівської селищної ради.

Гощанська селищна рада виборола першість в шахах.

А з гри в шашки найвищий результат показали депутати Корецької міської ради.

Крім того, за результатами змагань з футзалу заступника голови обласної ради Олексія Бучинського визнано кращим воротарем.