20-04-2021

На завершення будівництва трьох спортивних об’єктів Рівненщини додали 44,5 мільйонів

Відбулися зміни у переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Рівненській області у 2021 році.

Зокрема, на 44,5 млн грн зменшено фінансування будівництва «Спортивний комплекс комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради.

Натомість ці кошти розділили між іншими спортивними об’єктами Рівненщини.

Так, 20 млн грн додано на будівництво «Фізкультурно-оздоровчого басейну на базі Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи, 20 млн грн буде також спрямовано на будівництво Дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради та 4,5 млн грн виділили на реконструкцію басейну ЗОШ I-III ст. №7 по пров. Шкільному у м. Дубно.

Таке рішення сьогодні одноголосно прийняла обласна комісія за участі першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка.

Як пояснив директор департаменту з питань будівництво та архітектури рівненської ОДА Андрій Ярусевич, зменшення фінансування будівництва спорткомплексу на Макарова відбулося через те, що зараз триває  коригування проектно-кошторисної документації. Так, немає змоги вчасно та ефективно використати ці кошти.

«Додаткове фінаснування на зазначені об'єкти дасть змогу змогу завершити будівництво вже в цьому році», - додав Андрій Ярусевич.

За словами заступника голови облдержадміністрації Людмили Шатковської, фінансування будівництва спорткомплексу на Макарова відбудеться за рахунок спортивної субвенції, яка має надійти у серпні – вересні.